נשים במפלגת סמוטריץ’ ופיקוח נפש – שלא יהרגו נערי הגבעות ומפגינים חרדים

פורסם ב: לא מוגדר | 0
גם אני לא מרוצה שיש במפלגתו של סמוטריץ נשים ברשימה לכנסת. שהרי כתוב בערוך השולחן העתיד הלכות מלכים סימן עא סעיף ט
“ואין מעמידין אשה במלכות, שנאמר: עליך מלך, ולא מלכה. וכן כל משימות שבישראל אין ממנים בהם אלא איש”
מצד שני לכאורה יש כאן מצב של פיקוח נפש.
https://www.honenu.org.il/%d7%a4%d7%a8%d7%95%d7%91%d7%95%d7%a7%d7%a6%d7%99%d7%94-%d7%a9%d7%9c-%d7%99%d7%9e%d7%a8-%d7%a9%d7%99-%d7%91%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9f-%d7%90%d7%a8%d7%91%d7%a2%d7%94-%d7%a0%d7%a2%d7%a8/

פרובוקציה של ימ”ר ש”י בבנימין: ארבעה נערים נעצרו ללא סיבה והוכו בידי הבלשים

ארבעה נערים נעצרו היום במאחז עוז ציון בבנימין, והוכו קשות בידי בלשים מימ”ר ש”י. הנערים נעצרו והוכו, לאחר שתהו בפני הבלשים מדוע הם דורשים מהם להזדהות בביתם הפרטי. עו”ד נתי רום : “מקווים שמח”ש תפעל למיצוי הדין עם השוטרים האלימים”

שוב פרובוקציה של ימ”ר ש”י בגבעות בנימין. בלשים מימ”ר ש”י הגיעו היום (ד’) בשעות הצהרים למאחז עוז ציון שבבנימין. הבלשים החלו להתנכל לבחורים המתגוררים במקום, בעת שהיו בסמוך לבית הכנסת שבמאחז.

בלשי הימ”ר דרשו מהנערים להציג בפניהם תעודות זהות, ללא סיבה, וללא אירוע מקדים. הנערים שאלו את הבלשים מדוע עליהם לזדהות בתגובה קפצו הבלשים על הנערים, היכו בהם קשות ועצרו אותם. במהלך המעצר אזקו הבלשים את הנערים וגררו אותם על הרצפה.

בתיעוד מתחנת המשטרה נראים סימני אלימות קשים ביותר, ופציעות רבות על גופם של הנערים, שמעידים על אלימות משטרתית קשה שהופעלה כנגדם. הנערים נעצרו לילה ויובאו מחר לדיון בבימ”ש.

עו”ד נתי רום, שהגיע לתחנת המשטרה לסייע לנערים מטעם ארגון חוננו מסר “לצערי הרב שוב אנו עדים לפרובקציה של ימ”ר ש”י בגבעות יהודה ושומרון, כאשר הם מגיעים היום להתיישבות הצעירה עוז ציון, ומתנכלים לנערים שלמדו תורה בבית הכנסת בגבעה באותה העת.

הבלשים מתחילים לתשאל אותם ולבקש מהם תעודות זהות, זאת בניגוד לפסיקת בית המשפט, כי אין סמכות לשוטר לתשאל ולדרוש פרטים מזהים, כל עוד אין חשד סביר לביצוע עבירה.”

רום הוסיף כי “לצערינו הפרובוקציה צלחה, ולאחר שהנערים סירבו להזדהות החלו הבלשים לגרור ולהכות אותם, ולחלק מהעצורים ישנם סימני אלימות בכל חלקי גופם. אנו מקווים שההתנכלות הזאת תיפסק לאלתר והפעם מח”ש תיכנס לעובי הקורה ותמצה את הדין עם השוטרים האלימים”, הוסיף רום.

נזכיר כי אירוע האלימות, מצטרף לפרובוקציה אלימה נוספת הבוקר, של בלשים מימ”ר ש”י ביישוב כוכב השחר, בה הוציאו הבלשים משפחה מרכבה והחרימו את הרכב ללא כל סיבה או הצגת צו.

באירוע הבוקר תועדו שוטרים כשהם מנפצים את חלון המכונית, על אשה ותינוקת ששהו ברכב באותה העת, וכן תוקפים באלימות תושבים שהגיעו למחות על התנהלות ימ”ר ש”י.

“חציית קו אדום, אסור לחכות לאהוביה סנדק 2”

לאחר הירי באוויר שביצע השוטר במהלך המחאות של הפלג הירושלמי בבני ברק, עו”ד איתמר בן גביר הגיב: “לא יכול להיות שכאשר מדובר בציבור החרדי, היד קלה על ההדק”. אייכלר: “אקדח שיורה כדור באויר בפרק ראשון, ירצח יהודים חפים מפשע בפרקים הבאים”


הירי באוויר בבני ברק. עו”ד איתמר בן גביר מראשי עוצמה יהודית מאשים את המשטרה ואומר בתגובה לירי באוויר שביצע שוטר בהפגנה בבני ברק: “המשטרה חצתה קו אדום. דם החרדים הופקר”.

לדבריו, “לא יכול להיות שכאשר מחבלים משליכים אבנים ובקבוקי תבערה לעבר כוחות הביטחון אין תגובה, וכאשר מדובר בציבור החרדי, היד קלה על ההדק. הציבור החרדי נמצא במשבר האמון הגדול בתולדות המדינה ומשטרת ישראל מחויבת לפעול אך ורק על פי החוק. אסור לחכות לאהוביה סנדק 2”.

virusמצד שני – אני לא תומך במדיניות הקורונה של ביבי נתניהו

סמוטריץ’ תומך פחות או יותר במדיניות הקורונה של נתניהו.

לכן בהנחה שאני צודק וביבי טועה, אולי אפשר לטעון שלמען פיקוח נפש צריך לא להצביע לסמוטריץ’.

לכן יום לפני הבחירות רק אוכל להציע, “עשה לך רק והסתלק מן הספק“, ככתוב:

משנה מסכת אבות פרק א משנה טו – טז

משנה טז
[*] רבן גמליאל אומר עשה לך רב והסתלק מן הספק ואל תרבה לעשר אומדות: