לגבי ההאשמות שפייזר השתמשה בנתונים מזויפים – שהציגו את החיסון כך שייראה טוב יותר מהמציאות

פורסם ב: הערות, מדע | 0

מוקדם יותר בחודש הנוכחי, כסלו תשפ”ב (נובמבר), ה-British Medical Journal

(BMJ) ציטט ראיות ממבקר ניסויים קליניים לשעבר באתר ניסוי חיסוני קורונה  הקשור לפייזר  כדי להעלות דאגות עמוקות לגבי היעילות והבטיחות של חיסון פייזר. המאמר של BMJ (המבוסס על ראיות שהושגו על ידי עובדת Ventavia שעושה בדיקות עבור פייזר, שפוטרה מעבודתה באותו יום שבו שלחה באימייל תלונה למינהל המזון והתרופות האמריקני FDA על נוהלי הבטיחות העלובים) מעלה את ההאשמות הבאות:

The company falsified data, unblinded patients, employed inadequately trained vaccinators, and was slow to follow up on adverse events reported in Pfizer’s pivotal phase III trial

לסיכום, הציגו נתונים מזויפים והם לא דיווחו כראוי על תופעות הלוואי השליליות .

אתרי חדשות אחרים מדווחים: בהפתעה נוספת, גם ה-FDA לא עקב אחר תלונתו של המתלוננת. הרגולטור טוען שאין לו כוח אדם לחקור באופן פעיל את כל הניסויים הקליניים.

שני סרטונים ב-Rumble גם מהדהדים את האשמה הזו.
אחד בכותרת באנגלית:
“הם זייפו נתונים!”  בכתובת https://rumble.com/vponb5-they-falsified-data-pfizer-whistleblower-slams-vaccine-trials.html

שנייה בשם: הוכחה: ילדים ימותו, פייזר ידע
https://rumble.com/vpdzot-proof-kids-will-die-pfizer-knew.html

על כך שלפני 12 שנים פייזר כבר נקנסה על ידי משרד המשפטים בעקבות ההונאה הגדול ביותר בתחום הבריאות בתולדותיו, זו סיבה לחשוש יותר כאשר יש טענות נגד חברה זו בהשוואה לחברות אחרות.

 

יש לציין שכמובן, ל-60ribo.org.il אין הוכחה מוחלטת לכך שפייזר השתמשה בנתונים מזויפים בניסויים בחיסון ל-Covid-19. אם ל-FDA אין כוח אדם לפקח, בוודאי שאין ל-60ribo.org.il היכולת להוכיח או להפריך את האמינות של הניסויים הקליניים. אבל מכיוון שההורים מתבקשים על ידי הממשלה לחסן את ילדיהם בחיסון פייזר כאשר לפי מקורות חדשותיים מקרי מוות בקרב ילדים מקוביד הם נדירים להפליא, ההורים צריכים לשאול, האם זה הימור מתאים?

האם מערכת הבריאות בארץ הסתמך על פיקוח הFDA על פייזר?

משמע, כן! במאמר באתר חדשות (לא אתר דתי) יש מאמר שהופיע בחודש ספטמבר/תשרי,  בכותרת

“חיסון בני 11-5 בישראל – לאחר אישור ה־FDA”

אף שפייזר הודיעה על “תוצאות חיוביות” בניסוי חיסון הקורונה, במשרד הבריאות מתכוונים לדון בנושא רק לאחר אישור מינהל המזון והתרופות האמריקני • פרופ’ גרוסמן: “אישור ה־FDA צפוי בתוך כמה שבועות”

הערה: אין לנו סיבה להסתיר מידע כלשהו. אם אתה רוצה לראות את הטיעונים שהועלו על ידי הצד השני של הדיון, עבור אל: https://govextra.gov.il/ministry-of-health/covid19-vaccine/home/
לתת לחתול לשמור על השמנת = לתת למישהו בעל אינטרס, תפקיד או אחריות שצפוי שהוא ינצל לרעה