דיווח: מנסור עבאס עזר לרוצחי משפחת פוגל

פורסם ב: הערות על החברה | 0

https://www.bhol.co.il/news/1295655

העיתונאית איילה חסון מדווחת כי יו”ר מפלגת רע”מ ביקש לפני כמה שנים סיוע מעורך דין ישראלי שייצג את רוצחי משפחת פוגל הי”ד. העו”ד: “שומר על חיסיון של אנשים שנפגשו איתי” | עבאס מכחיש: “חלק מקמפיין שיטתי”
לפני מספר שנים, עוד בטרם נכנס לפוליטיקה, יו”ר מפלגת רע”מ מנסור עבאס הציע לעורך דין ישראלי בשם אפרים דמרי, שייצג את רוצחי משפחת פוגל הי”ד. כך מדווחת העיתונאית איילה חסון ב”חדשות 13″.

לפי הדיווח של חסון, עבאס נפגש עם עו”ד ישראלי וביקש שייצג את הרוצחים של משפחת פוגל, שנרצחו בישוב איתמר שבשומרון. העו”ד הגיב לדברים באולפן, הוא לא הכחיש אך גם אמר שהוא לא יכול לאשר.

הערה: אין כאן הפתעה, כי ידענו מראש שכל השותפות של עבאס בממשלת בנט-לפיד מיועדת לכיבוש מוסלמי, דרך תחבולה. ויש להם תקדים וגיבוי מן הקוראן, שכך הנביא שקר שלהם עשה “בהסכם חודיביה”.

אחר פרסום הפוסט ראיתי באתר “הקול היהודי” עוד הוכחה לעמדתנו : מספר 2 ברע”מ: המחבלים הכלואים “כתר על ראשו של כל ערבי לאומי”

עוד כתוב שם:

ההזדהות של בכירי רע”מ עם מחבלים נמשכת, ומספר 2 ברשימה ח”כ מאזן גנאים, לשעבר ראש העיר סכנין, הצהיר בראיון לאתר אלנג’אח כי המפלגה פועלת לטובת המחבלים הכלואים בישראל.

בכתבה שפורסמה אתמול (ה’) באתר אלנג’אח צוטט גנאים כאומר ש”האסירים הם חלק בלתי נפרד מהעם הפלסטיני והם כתר על ראשו של כל ערבי לאומי”. הוא הוסיף כי רע”מ פונה לשר הביטחון ביחס לסוגית האסירים ובפרט סוגית המחבלים שובתי הרעב.

בכתבה נכתב כי גנאים “היסב את תשומת הלב לכך שמפלגתו פועלת מאחורי הקלעים למען סוגית האסירים”, וכי רע”מ אינה יכולה לשכוח את סוגיית האסירים הפלסטינית וכי הם עוקבים אחר מטרתם הצודקת.