אלקנא פדרמן, קב”ט המסיבה ברעים, סיפר בריאיון לערוץ 14 על התראה שקיבל ממאבטח ששירת באוגדת עזה והתריע מפני “משהו” שעומד לקרות בסוכות.

פורסם ב: הערות | 0
רצועת עזה וישובי גוש קטיף

מקור הטקסט מ: https://www.inn.co.il/news/628350
אלקנא פדרמן, קב”ט המסיבה ברעים, סיפר בריאיון לערוץ 14 על התראה שקיבל ממאבטח ששירת באוגדת עזה והתריע מפני “משהו” שעומד לקרות בסוכות.פדרמן שחזר, “היה לי מאבטח במסיבה שמשרת באוגדת רעים, באוגדת עזה, הוא שבוע לפני המסיבה שלח לי הקלטת אזהרה והוא אמר לי, ‘אלקנא, עומד לקרות משהו בסוכות, אני רק מעדכן אותך, יש המון התראות. המצב בעוטף עזה לא מזהיר, אז אמרתי אני אעדכן אותך. יכול להיות שיהיה, יכול להיות שלא יהיה’. הוא מדבר איתי בקודים”.”את ההקלטה העברתי הלאה, אמרו לי הכל בסדר, הצבא יודע לטפל במה שצריך לטפל והתראות יש תמיד והכל טוב. אני את שלי העברתי – אני רק קב”ט, לא משהו שאני יכול לשנות במשבצת שלי”.

בהמשך, אחרי הטבח, פדרמן נפצע. ממיטת בית החולים פנה שוב לאותו המאבטח שהתריע בפניו, “אמרתי לו ‘רציתי לדבר איתך על ההקלטה ששלחת לי שבוע אחרי המסיבה, אתה דיברת איתי שם בקודים. תגיד בדיוק מה אמרו לך'”.

“הוא אמר לי, ‘אלקנא, אמרו לי שהולכת להיות חדירה ויש תכנית על השתלטות יישובים, לא הייתי יכול להגיד לך את זה'”.

מסקנה: בשם הניצחון במלחמה, על הרמטכ”ל, ראש אמ”ן, ראש השב”כ, ביבי נתניהו ושר הביטחון גלנט להתפטר לאלתר.

הביקורת היא לא משמאל אלא דווקא ממי שמאמין בתורה (שמות פרשת משפטים פרק כג פסוק לא)
וְשַׁתִּ֣י אֶת־גְּבֻלְךָ֗ מִיַּם־סוּף֙ וְעַד־יָ֣ם פְּלִשְׁתִּ֔ים וּמִמִּדְבָּ֖ר עַד־הַנָּהָ֑ר כִּ֣י׀ אֶתֵּ֣ן בְּיֶדְכֶ֗ם אֵ֚ת יֹשְׁבֵ֣י הָאָ֔רֶץ וְגֵרַשְׁתָּ֖מוֹ מִפָּנֶֽיךָ: